Urna fajans

Urna fajans
Urna fajans
Urna fajans
Urna fajans
Urna fajans
Urna fajans
Urna fajans
Urna fajans
Urna fajans
Urna fajans
Urna fajans
Urna fajans

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA med lock, 1900-tal, fajans, gren- och blomsterdekor, efter 1700-tals modell, signerad J Hallman, höjd ca 39 cm

Smärre nagg

604763

2019-01-10