Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
URNA med lock, 1900-tal, fajans, gren- och blomsterdekor, efter 1700-tals modell, signerad J Hallman, höjd ca 39 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre nagg
604763
2019-01-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner