Zdzisaw Prezebindowski oljemålning

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZDZISlAW PRZEBINDOWSKI (1902-1986, Polen): "Hagia Sophia", olja på duk, osignerad, mått ca 87x44 cm

Inköpt direkt av konstnären.

604764

2019-01-27