Studiokamera

Studiokamera
Studiokamera
Studiokamera
Studiokamera
Studiokamera
Studiokamera
Studiokamera
Studiokamera
Studiokamera
Studiokamera
Studiokamera
Studiokamera

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STUDIOKAMERA / BÄLGKAMERA, 1900-talets första hälft, fodral fanerat i mahogny, märkt E. H. FRIEDE. Berlin, ca 33x29 cm

604765

2019-01-10