Mats Höjer

Mats Höjer
Mats Höjer
Mats Höjer
Mats Höjer
Mats Höjer
Mats Höjer

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS HÖJER (samtida): ´´Atonement´´, signerad M Höjer och daterad-76, blandteknik, ca 70x60 cm

Spricka

604767

2019-01-10