Nakterhus

Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NAKTERHUS, med kompass, 1900-talets andra hälft, delvis mässing, senare ställ i teak, höjd ca 58 cm

Skador, lagningar

604768

2019-01-10