Gustaf Carlström oljemålning

Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1962): Mor och barn, signerad samt daterad Gustaf Carlström 1942, olja på duk, 111x100 cm

Delvis med krackeleringar

604770

2019-01-27