Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vinterlandskap, signerad A.Schultzberg, olja på duk, ca 50,5x73 cm
Behova av rengöring, färgbortfall
604771
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här