Anshelm Schultzberg oljemålning

Såld för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vinterlandskap, signerad A.Schultzberg, olja på duk, ca 50,5x73 cm

Behova av rengöring, färgbortfall

604771

2019-01-13