Jan Zielecki oljemålning

Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN ZIELECKI (född 1949): Komposition, signerad och daterad -79, olja på duk, ca 81x65 cm

604772

2019-01-13