Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Räv i landskap, signerad Mosse Stoopendaal och daterad á tergo -42, olja på duk, ca 41x80 cm

604773

2019-01-13