Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Räv i landskap, signerad Mosse Stoopendaal och daterad á tergo -42, olja på duk, ca 41x80 cm
604773
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här