Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Måsar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal -23, olja på duk, ca 71x99 cm

604774

2019-01-13