Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Måsar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal -23, olja på duk, ca 71x99 cm
604774
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här