Staty Thailand

Staty Thailand
Staty Thailand
Staty Thailand
Staty Thailand
Staty Thailand
Staty Thailand
Staty Thailand
Staty Thailand
Staty Thailand
Staty Thailand

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STATY, 1900-talets andra hälft, sannolikt Thailand, föreställande prins Pra Apai Manee med instrument, delvis brons och delvis förgylld, höjd ca 36 cm

604775

2019-01-14