Anshelm Schultzberg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vinterlandskap, signerad och daterad Schultzberg 1918, olja på duk, ca 65x97 cm

604777

2019-01-13