Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson  oljemålning
Carl Johansson  oljemålning
Carl Johansson  oljemålning
Carl Johansson  oljemålning
Carl Johansson  oljemålning
Carl Johansson  oljemålning

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): Vintermotiv, signerad och daterad Carl Johansson 1903, olja på duk, ca 101x81 cm

604779

2019-01-13