Curt Agge oljemålning

Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT AGGE (född 1929): Vinterlandskap, signerad Curt Agge, olja på duk, 142x97 cm

Ej examinerad ur ram

604780

2019-01-10