Carl Brandt oljemålning

Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Hälsingland, signerad och daterad C Brandt 1907, olja på duk, ca 60x128 cm

604782

2019-01-13