Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
CARL BRANDT (1852-1930): Hälsingland, signerad och daterad C Brandt 1907, olja på duk, ca 60x128 cm
604782
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här