Penselvaser

Penselvaser
Penselvaser
Penselvaser
Penselvaser
Penselvaser
Penselvaser
Penselvaser
Penselvaser
Penselvaser
Penselvaser
Penselvaser
Penselvaser

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENSELVASER, 2 st, 1900-tal, figurala motiv, höjd ca 28,5 cm,

Slitage

604786

2019-01-10