Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PENSELVASER, 2 st, 1900-tal, figurala motiv, höjd ca 28,5 cm,
Slitage
604786
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här