Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
JAN ZIELECKI (Polen, född 1949): I Backspegeln, signerad och daterad J.Zielecki -82, olja på duk, ca 55x73 cm
604789
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här