Jan Zielecki oljemålning

Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

JAN ZIELECKI (Polen, född 1949): I Backspegeln, signerad och daterad J.Zielecki -82, olja på duk, ca 55x73 cm

604789

2019-01-13