Serveringsbord

Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSBORD, 1900-talets andra hälft, avtagbar bricka, stomme i mässing, höjd ca 62 samt 61x38 cm

Smärre slitage

604791

2019-01-10