Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Landskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 33x41 cm

604792

2019-01-13