Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Såld för:

44 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Domherrar i vinterskrud, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, ca 47,5x65 cm

spår av spännram

604793

2019-01-13