Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Domherrar i vinterskrud, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, ca 47,5x65 cm
spår av spännram
604793
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här