Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, 1950/60-tal, invändigt med spegelglas samt ett avtgabart hyllplan, utvändig med skuren fris, med belysning, mahogny, nyckel finns, höjd ca 110 samt 86x39 cm
Slitage, repor
604794
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här