Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSKÅP, 1950/60-tal, invändigt med spegelglas samt ett avtgabart hyllplan, utvändig med skuren fris, med belysning, mahogny, nyckel finns, höjd ca 110 samt 86x39 cm

Slitage, repor

604794

2019-01-10