Peder Mönsted oljemålning

Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PEDER MÖNSTED (Danmark 1859-1941): Vinterlandskap, signerad och daterad P Mønsted Langstedt 1919, olja på duk, ca 23x34 cm

604796

2019-01-13