Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Rådjur, signerad och daterad -68, olja på pannå, ca 32,5x41 cm

604797

2019-01-13