Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Rådjur, signerad och daterad -68, olja på pannå, ca 32,5x41 cm
604797
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här