Bordslampa Alingsås

Bordslampa Alingsås
Bordslampa Alingsås
Bordslampa Alingsås
Bordslampa Alingsås
Bordslampa Alingsås
Bordslampa Alingsås
Bordslampa Alingsås
Bordslampa Alingsås
Bordslampa Alingsås
Bordslampa Alingsås

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, keramik, signerad Ulla Winblad- 58, Alingsås keramik, höjd inkl skärm ca 69 cm

Skärm med skador och fläckar

604798

2019-01-13