Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, 1940-tal, betsad bok, sitsar klädda i grön textil, sitthöjd 44 cm

Slitage, två något lösa i fogarna, fläckar på klädseln

604801

2019-01-10