Olof Arborelius oljemålning

Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Kulle med boskap, monogramsignerad, olja på pannå, 24x50 cm

604803

2019-01-11