Birger Ljungqvist akvarell

Birger Ljungqvist akvarell
Birger Ljungqvist akvarell
Birger Ljungqvist akvarell
Birger Ljungqvist akvarell
Birger Ljungqvist akvarell
Birger Ljungqvist akvarell

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Kungen och Gundela, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1962, akvarell, ca 32x40 cm

604805

2019-01-13