Figuriner 2 st

Figuriner 2 st
Figuriner 2 st
Figuriner 2 st
Figuriner 2 st
Figuriner 2 st
Figuriner 2 st
Figuriner 2 st
Figuriner 2 st
Figuriner 2 st
Figuriner 2 st

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 1 par, 1900-tal, pojke och flicka, Meissenliknande märkning, höjd ca 40-42 cm

Lagningar, sprickor, nagg

604806

2019-01-11