Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad Roland S, 42/360, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm,

Blekt

604808

2019-01-11