Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Månsken, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1880, olja på duk, ca 42x99 cm
604814
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här