Edvard Rosenberg

Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Månsken, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1880, olja på duk, ca 42x99 cm

604814

2019-01-11