Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
ARTHUR JOSEPH MEADOWS (1843-1907): "Amblebrase Harbour", olja på duk, signerad Arthur Meadows, ca 26x36 cm
604819
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här