Arthur Joseph Meadows oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

ARTHUR JOSEPH MEADOWS (1843-1907): "Amblebrase Harbour", olja på duk, signerad Arthur Meadows, ca 26x36 cm

604819

2019-01-11