Sven Markelius Orkesterstolar

Sven Markelius Orkesterstolar
Sven Markelius Orkesterstolar
Sven Markelius Orkesterstolar
Sven Markelius Orkesterstolar
Sven Markelius Orkesterstolar
Sven Markelius Orkesterstolar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SVEN MARKELIUS, stolar, 6 st, "Orkesterstolen", för Bodafors, 1900-talets andra hälft, stapelbara, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

604821

2019-01-11