Litografi efter Raoul Dufy

Litografi efter Raoul Dufy
Litografi efter Raoul Dufy
Litografi efter Raoul Dufy
Litografi efter Raoul Dufy

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAOUL DUFY (1877-1953), efter: Stilleben, signerad i trycket, färglitografi, ca 90x110 cm

604823

2019-01-11