Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
MAURITS DE GROOT (1880-1934): Rabbi, olja på duk, signerad och daterad M de Groot 1915, ca 35x26,5 cm
Krackeleringar, marginal med fläckar samt färgbortfall
604824
2019-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här