Maurits de Groot oljemålning

Maurits de Groot oljemålning
Maurits de Groot oljemålning
Maurits de Groot oljemålning
Maurits de Groot oljemålning
Maurits de Groot oljemålning
Maurits de Groot oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

MAURITS DE GROOT (1880-1934): Rabbi, olja på duk, signerad och daterad M de Groot 1915, ca 35x26,5 cm

Krackeleringar, marginal med fläckar samt färgbortfall

604824

2019-01-27