Pottskåp 2 st

Pottskåp 2 st
Pottskåp 2 st
Pottskåp 2 st
Pottskåp 2 st
Pottskåp 2 st
Pottskåp 2 st
Pottskåp 2 st
Pottskåp 2 st

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP, 2 st, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérade i mahgony, beslag i mässing, höjd 71, 45x33, resp 73, 43x30 cm

Delvis blekta, slitage

604825

2019-01-11