Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, 4 ljus, elektrifierad, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 75, diameter 49 cm

Bruksslitage

604826

2019-01-11