Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, 4 ljus, elektrifierad, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 75, diameter 49 cm
Bruksslitage
604826
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här