Edit Geert oljemålning

Edit Geert oljemålning
Edit Geert oljemålning
Edit Geert oljemålning
Edit Geert oljemålning
Edit Geert oljemålning
Edit Geert oljemålning

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDIT GEERT (Danmark 1906-1983): interiör med kvinna, signerad E Geert, olja på duk, ca 65 x 75 cm

604827

2019-01-11