Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i olika träslag bl.a mahogny, beslag i mässing, höjd 74, 70x43 cm
Slitage och fläckar, fanérskador
604828
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här