Byrå i gustaviansk stil

Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i olika träslag bl.a mahogny, beslag i mässing, höjd 74, 70x43 cm

Slitage och fläckar, fanérskador

604828

2019-01-11