Bernard Buffet färglitografi

Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNARD BUFFET (Frankrike, 1928-1999): "Fleurs", 1954, signerad och numrerad Bernard Buffet 159/200, färglitografi, ca 55x42 cm, utgiven av L´Oeuvre Gravée (blindstämpel)

604829

2019-01-15