Bordslystrar 1 par 1900-tal

Bordslystrar 1 par 1900-tal
Bordslystrar 1 par 1900-tal
Bordslystrar 1 par 1900-tal
Bordslystrar 1 par 1900-tal
Bordslystrar 1 par 1900-tal
Bordslystrar 1 par 1900-tal
Bordslystrar 1 par 1900-tal
Bordslystrar 1 par 1900-tal

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, för 2 ljus vardera, mässing samt marmor, slipade prismor, höjd 41 cm

604830

2019-01-11