Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971): "Vy från Skyros", monogramsignerad, daterad 88, olja på duk, 63x75 cm

604832

2019-01-11