Kenneth Bergenblad kontorsstol Hercules

Såld för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KENNETH BERGENBLAD, "Hercules", kontorsstol, Dux, förkromad benställning på hjul, klädsel i djuphäftat skinn, snurr- och vippfunktion, höjd ca 106 cm

Kraftigt bruksslitage, skador på skinnet på armlänen

604833

2019-01-19