Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Fasadmotiv, signerad Rosensohn, olja på duk, ca 98x56 cm
604834
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här