Lennart Rosensohn oljemålning

Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Fasadmotiv, signerad Rosensohn, olja på duk, ca 98x56 cm

604834

2019-01-11