Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SIDEBOARD, teak, 1960-tal, hyllinredning, 4 lådor samt barskåp med spegelglas, höjd ca 107,
bredd ca 172, djup ca 45 cm
Bruksslitage, fläckar
604838
2019-01-11