Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UTOMHUSBELYSNING, 1900-talets början, koppar samt vitmetall, kupa i glasglas, höjd 78 cm
Ej funktionstestad, slitage
604839
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här