Utomhusbelysning

Utomhusbelysning
Utomhusbelysning
Utomhusbelysning
Utomhusbelysning
Utomhusbelysning
Utomhusbelysning
Utomhusbelysning
Utomhusbelysning

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTOMHUSBELYSNING, 1900-talets början, koppar samt vitmetall, kupa i glasglas, höjd 78 cm

Ej funktionstestad, slitage

604839

2019-01-11