Skrivbord
Vollendet
2019-01-11
604841
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, sk partner desk, 1900-tal, bemålat, sarg med 2 lådor från olika håll, höjd ca 70, 120x73 cm
Mindre slitage, senare bemålat