Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Såld för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, sk partner desk, 1900-tal, bemålat, sarg med 2 lådor från olika håll, höjd ca 70, 120x73 cm

Mindre slitage, senare bemålat

604841

2019-01-11