William Nording oljemålning

William Nording oljemålning
William Nording oljemålning
William Nording oljemålning
William Nording oljemålning
William Nording oljemålning
William Nording oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM NORDING (1884-1956): Ölandsmotiv, signerad och daterad W.Nording -42, olja på pannå, ca 33x41 cm

604843

2019-01-13