Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 5 st, blandstil, 1800/19-tal, betsat trä samt rotting, sitthöjd ca 46 cm

En stol med mindre rottingskada samt en fog som släppt, några lösa i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage

604844

2019-01-11